Bakırköy Kombi Servisi

Soruyu Soran

Bakırköy ilçesinde hizmetlerine devam ederek sizlerin memnuniyeti ve huzuru için çalışmalarına devam etmekte olan Bakırköy Kombi Servisi sizlere daima kalıcı huzuru sunmakta ve buna uzun yıllardır devam etmektedir. Sizlere en yakın bölgeler de bulunmakta olan firmamız sizlerin adreslerinize kısa süre içerisinde gelmekte ve sizlerin yaşadığı sorunları çözümleyerek bir daha yaşanmaması ve huzurunuzun kalıcı olması için bütün kontrolleri sağlamaktadırlar.

bakirkoy-kombi-servisi

Eski Müşterilerimizden Servis Ücreti Almıyoruz

Daha önce firmamıza güvenmiş değerli müşterilerimize vefa borcumuzu ödemek için iki yıl içinde tekrar kombi arızası yaşanması durumunda servis ücreti talep etmiyoruz. Firmamız tarafından yapılan onarımlarda verdiğimiz bir yıl işçilik ve parça garantisinin yanında tüketicilerimiz iki yılda servis ücreti garantisi vermekteyiz. Yeni oluşa bilecek arıza daha önceki işlemlerden kaynaklanmasa da servis ücreti ödemiyorsunuz. Bize güvenen ve bizimle çalışan müşterilerimize bu şekilde yardımcı oluyoruz.

Bakırköy Kombi Servisi Tarihi

Bakırköy Servisi yaklaşık 30 yıldır sizlere hizmetler sunmakta olan bir firmadır. Servis olarak her zaman işini önemseyerek yapmakta ve müşterilerini mutlu edebilmek onların memnuniyetini kazanabilmek amacı ile en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile tüketicilere sunmaktadır. Hizmet ağı oldukça geniş olan firma her kullanıcıya ulaşmak için gün geçtikçe büyümekte ve hizmetlerini geliştirmektedir. Bu sektöre ilk girdiği günden bu yana bütün ilgiyi üstüne toplamış ve hizmetini bozmadan hatta daha da çok geliştirerek sunmaya devam etmektedir. Bu nedenle de oldukça güzel bir geçmişe sahip olan firma her geçen gün geçmişine başarılar eklemeye devam etmektedir.

Bakırköy Servisi ile Memnun Kalır mıyım?

Elbette memnun kalırsınız. Firmamız sizlerin memnun kalabilmesi için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Sizleri zor durumda bırakacak ve üzecek bütün davranışlardan kaçınmaktadır. Yaşanılan sorunun çözümlenmesi ve çözümün kalıcı kalabilmesi adına bütün kontroller yapılmakta ve sizleri asla zor durumda bırakmamaktayız. Profesyonel ekipleri ve bilgili çağrı merkezi ile sizlere her anlamda desteklerimizi sürdürmekte olan bir firmayız.

Firmamız özel servis olarak yıllardır hizmetlerine devam etmektedir. Genel merkezden bağımsız, marka ve logolar ile bağlantısı olmaya bir kuruluşuz. Bu nedenle de tüm marka cihazlarınıza müdahale edebilmekteyiz.

Özel Servis Hizmetlerimiz

  1. Ferroli cihazınızın arıza onarım ve bakımı için: Bakırköy Ferroli Servisi
  2. Vaillant cihazınızın arıza onarım ve bakımı için: Bakırköy Vaillant Kombi Servisi
  3. Baymak cihazınızın arıza onarım ve bakımı için: Bakırköy Baymak Kombi Servisi
  4. Eca cihazınızın arıza onarım ve bakımı için: Bakırköy Eca Kombi Servisi
  5. Viessmann cihazınızın arıza onarım ve bakımı için: Bakırköy Viessmann Servisi
  6. Demirdöküm cihazınızın arıza onarım ve bakımı için: Bakırköy Demirdöküm Kombi Servisi
Cevap Veren Moderatör
avatar
  Subscribe  
Bildir