Baymak Servis

Soruyu Soran

Baymak ülkemizin ve günümüzün en önemli ürünlerinden biridir. Kombi anlamında hizmet sunmakta olan onca firma arasından en iyisini bulmak her zaman için önemlidir. Özel Baymak Servis siz değerli tüketicilerinin kombi anlamında ihtiyaçlarını gidermeye çalışmakta ve sizlere bu konudaki yardımlarını sunmaktadır. Bayma adı altında bulunan her model her çeşit kombilere hizmeti bulunan firmamız sorunlar karşısında sizlere çözüm niteliği sunmaya devam ediyor. Teknik olarak da çalışmalarında başarıyı yakalamaya çalışan firmamız adından bahsetmeyi de başarıyor…

Baymak Servisi

Özel Baymak Servis olarak huzurlarınıza çıkmakta olan firmamız siz değerli tüketicilerine her zaman gereğinden fazla değer vermeye ve sizleri mağdur etmeden memnun etmeye devam edecektir. Baymak kombilerinizin arıza durumlarında özel Baymak servis olarak hizmet sunduğumuzu dile getirmek isteriz. Amacımız da zaten siz değerli tüketicilerimizin sorunlarında destekçi, çözümleyici ve kesin sonuç çıkarıcı olarak huzurlarınızda yer alabilmektir. Sizlere güven veren ve güven vermeye de devam edecek olan firmamızı her zaman arayabilir konu ne olursa olsun sorularınızı da çekinmeden sorabilirsiniz…

Baymak Arızasında Servis Öncesi Yapılacaklar

Baymak’ın Tarihçesi;

Baymak 1967 yılında Bayraktaroğlu ailesi tarafından kurulmuştur.

İlk modern kat kaloriferini ve ilk termosifonu üretmişlerdir.

1990 tarihinde Kartal da yer alan fabrikada yapılan yatırımlar neticesinde daha çok büyümüş ve gelişmiştir. Ancak büyümeyi dış kaynaklar ile finanse ettiği durumda çıkan Körfez Krizi ile batma durumuna gelmiştir. Borçların arttığı ve fabrikanın çalışmayı durdurduğu anda genel müdür ortaya çıkarak Baymak ı kurtarmak için çabaladı ve çabası boşa çıkmadı.

Baymak hisseleri 2002 yılında %50 Yönetim Kurulu Başkanına bırakılacak şekilde geri kalan hisse İngiliz Baxi Group a devredildi. Yani yarı yarıya hissedar olundu.

2009 yılında Baxi Group Hollanda menşeli De Dietrich-Remeha ile birleşti. Bu nedenle de BDR Thermea Baymak’ın %50 hisselerinin sahibi haline geldi.

Bir süre sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı Baymak’ta sahip olduğu hisselerinin tamamını (%50 sini) BDR Thermea Grubuna devretti. Bu sayede Baymak markasının tüm hisseleri BDR Thermea nın oldu.

 49 yıllık geçmişe sahip Baymak Tepeören’de 60.000 m2 lik alanda 2 üretim tesisi ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ülkemizin önde gelen üreticilerinden olan Baymak 1200 münhasır bayisi, 2100 den çok satış noktası, 250 üzerinde yetkili servisi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Cevap Veren Moderatör
avatar
  Subscribe  
Bildir