Çekmeköy Kombi Servisi

158 Görüntülenme
Yorum Yok

Firmamız Çekmeköy Kombi Servisi olarak Çekmeköy bölgesine hizmetler sunmaya devam etmektedir. Servisimiz sizlere hizmetler sunmaya ara vermeden devam etmektedir. Sizlerin memnuniyeti için çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Uzun yıllarını bu sektöre adayan firmamız müşterilerini önemsemekte ve en iyi servis imkanlarını sunmaktadır. Eğitimli teknik servis ekiplerimiz ile sizlere kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi nden Neden Hizmet Almalıyım?

 • Kaliteli:

Firmamız her zaman kaliteli parçalar kullanmakta ve bu nedenle de parçalarımızdan kaynaklı bir sorun asla yaşamazsınız.

 • Garantili Çözümler:

Bizler yaptığımız her işin arkasında durmakta olan bir firmayız. Bunu sizlere kanıtlamak amacı ile değişim ya da tamirini yaptığımız tüm parçalara 12 ay garanti sunmaktayız.

 • Müşteri Memnuniyeti:

Müşterilerimizin yaşadıkları sorunları dinleyerek çalışmalar yapmaktayız. Bu nedenle de yaşanılan sorunları kesin olarak çözümlemeden adreslerden ayrılmamaktayız.

 • Kesin ve Kalıcı Çözümler:

Firmamız en kaliteli parçaları kullanmakta ve bu nedenle parçalarımızdan kaynaklı bir sorun yaşanmamaktadır. Uzman teknisyenlerimiz yaşanılan sorunu tamamen kalıcı olarak çözümlemeden evinizden ayrılmamaktadır.

 • Alanlarında Uzman Ekipler:

Alanlarında uzman ekipler tarafından hizmetler sunmaktayız. Ekiplerimiz sertifikalı, deneyimli ve alanlarında uzman olarak eğitim görmüş tekniker ve teknisyenlerden oluşmaktadır.

 • Uygun Fiyatlar:

Sizlerin bütçelerini sarsmayacak ve sizleri zor durumda bırakmayan fiyatlarımız sizlerin yüzünüzün gülmesine her zaman neden olacaktır.

 • Hızlı Servis İmkanları:

Ekiplerimiz sizlerin adreslerinize kısa süre içerisinde gelerek sizlerin yaşadıkları sorunları çözümlemektedir.

Firmamız sizleri asla mağdur etmeden hizmetlerine devam etmektedir. 1994 yılından bu yana arkasında mağdur memnuniyetsiz müşteri bırakmadık ve bundan sonra da aynı şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz.

 1. Eca kombinizin arızaları için ► Eca Çekmeköy Kombi Servisi
 2. Baymak kombinizin arızaları için ► Baymak Çekmeköy Kombi Servisi
 3. Demirdöküm kombinizin arızaları için ► Demirdöküm Çekmeköy Kombi Servisi
 4. Buderus kombinizin arızaları için ► Buderus Çekmeköy Kombi Servisi
 5. Ferroli kombinizin arızaları için ► Ferroli Çekmeköy Kombi Servisi
 6. Vaillant kombinizin arızalı için ► Vaillant Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Servisi marka ve logolardan bağımsız özel bir servistir. Bu nedenle de tüm marka cihazlara hizmet vermekteyiz. Bizleri tercih eden tüketicilerimiz sorun yaşamıyor. Sizler de sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
logo

Tüm Sorular

Soru Sor

Videolu Destek

Servis Çağır

Robot
Robito
Robot
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim? Kombim Arıza Yaptı. Servis Kaydı Oluşturmak İstiyorum.
Robot
Dairenizde Gaz Var mı? Ocağı kontrol eder misiniz çalışıyor mu? Dairede gaz var, ocak çalışıyor Dairede gaz yok.
Robot
Size güzel bir haberim var! Online kayıt oluşturursanız işlem ücretinde %20 indirim sağlayacağım Tıkla %20 İndirim Kazan
Robot
O halde gaz vanalarını kontrol etmelisiniz. Gaz vanaları açık olmasına rağmen ocak yanmıyor, kombi çalışmıyorsa aşağıdaki linkten bulunduğunuz bölgenin gaz hattına ulaşabilirsiniz. Gaz Hatları
Robot
Su basıncı normal görünüyor. Arıza tekrarında kombiyi 3 kez resetlemeniz gerekir. İşlem bilgisi için; Buraya tıklayınİşlemi yaptığınızı farzediyorum. Arıza devam ediyor mu? Hayır, arıza düzeldi Evet, arıza devam ediyor.
Robot
Kombi Basıncının 1 ile 2 bar arasında olması gerekir. Basıncı yükseltmek için; Burayı Tıklayın Düşürmek için; Burayı Tıklayın
Robot
Üzgünüm ki yapabileceğiniz başka bir işlem kalmadı. Daha fazla yardım için Burayı tıklayabilirsiniz
Robot
Size güzel bir haberim var! Online kayıt oluşturursanız işlem ücretinde %20 indirim sağlayacağım Tıkla %20 İndirim Kazan
Robot
Bu çok güzel bir haber, arızanın çözümlenmesine sevindim. Sende bize yardımcı olmak istersen Buraya Tıklayarak Yıldız ve yorum atarsan sevinirim ☻