Gaz Alarm Cihazı İsteyene Kombi Bakımı Hediye

Soruyu Soran

Gaz Alarm Cihazı Nedir? Neden Kullanılmalıdır?

Gaz alarm cihazı gaz kaçakları gibi durumlarda hayat kurtaran bir cihazdır. Gaz kaçağı olduğu zaman bunu tespit etme ve kullanıcısını uyarma görevindedir. Doğalgazın bulunduğu tüm ortamlarda kullanılması sağlık açısından tavsiye edilmektedir. Olası gaz kaçakları durumlarında erken teşhis, erken müdahale ve önlem alma amacı ile kullanılmalıdır.

Gaz Alarm Cihazı Kampanyası

Kombi Bakımı Nedir? Neden Yapılmalıdır?

Bakım kombinin yılda bir kez genel kontrol ve temizliğinin yapıldığı bir uygulamadır. Daha iyi sonuçlar elde etmek, daha az sorun yaşamak, tasarrufu yaşayabilmek ve uzun süre kombi kullanımı sağlamak amacı ile yapılmalıdır.

Gaz Alarm Cihazı İsteyene Kombi Bakımı Hediye Kampanyasının İçeriği Nedir?

Gaz alarm cihazı isteyen tüm tüketicilerimize kombilerinin bakımı bizden… Bakım için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Tek bir gaz alarm cihazı sahibi olarak kombinizin kış öncesi bakımını da ücret ödemeden yaptırmış oluyorsunuz. Normalde 100 tl değerinde olan bakımı bizler Kombi Hocası olarak sizlere hediye ediyoruz. Bu kampanyamızdaki amacımız siz değerli tüketicilerimizin sağlığını koruma altına alabilmek ve her zaman sağlıklı kombi kullanmanıza yardımcı olabilmektir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Ülkemizin hemen her yerinde doğalgaz ve kombi kullanıcısı olan tüm tüketicilerimiz kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

» Kampanyadan yararlanmak adına çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz servis yoğunluğuna bağlı olarak sizlerin de uygun olduğu bir zaman dilimi arasına randevu kaydınızı oluşturur. Bakım için uzman ekibimiz belirtilen zaman dilimi arasında adresinizde olur. Önce gaz alarm cihazını monte eder ve sizlere kullanım talimatını sunar, daha sonrasında kombinizin bakımını yapar. Gaz alarm cihazı maliyeti yüksek bir parça değildir. Vakit geç olmadan kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

NOT: Kampanya hakkındaki değişiklikleri ve kampanyanın bitiş süresini firmamız saklı tutar. Bilgi ve yardım için bizlere ulaşabilirsiniz.

Cevap Veren Moderatör

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir