Hangi kombiyi tercih etmeliyim?

Soruyu Soran
Gökçe Günaydın

Merhabalar.

Öncelikle böyle faydalı bir site için teşekkür ederim.

Evimde kullandığım klasik bacalı kombimim yerine hermatik konvansiyonel kombi alacağım. bunun için hangi marka ve modeli tercih etmem daha doğru olacaktır? evim çatı katı yaklaşık 90 mt kare 3 odalı bir ev. Bu koşulda nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz? (bütçem maksimum kombi için 2000 tl dir)

Saygılarımla.

Cevap: Merhaba Gökçe Hanım… Düşünceniz için teşekkürler. Sizlere faydalı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Bacalı kombiden hermetik kombiye geçiş için öncelikle doğalgaz tesisatının doğalgaz tadilat projesinin çizilmesi şarttır. Doğalgaz firmasından bu konuda onay alınması gerekir. Yeni alacağınız hermetik çeşit kombi marka modeli konusunda maalesef net bilgi sunamıyoruz. Piyasada birçok marka modelde kombi vardır. Çatı katını kış aylarında ısıtmak güç olabilir. Bu konuda satış yapan bayilerden ya da kombi kullanan yakınlarınızdan bilgiler alırsanız daha doğru olacaktır.

Cevap Veren Moderatör
Eren
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yılmaz
Yılmaz
5 Temmuz 2017 16:56

en iyi kombi hangisi

Yılmaz
Yılmaz
5 Temmuz 2017 17:05
Reply to  Kombi Hocası

Öncelikle teşekkür ederim bilgilendirmeniz için evime yıllar önce vaillant taktırmıştım modeline şimdi baktım vck mış yıllardır memnunum kombimden ama artık yaşlandı evime yıllardır sadece 2 kere servis çağırdım şimdi yenilemek istesem vaillant kombi tercih edilmeli mi?

Yılmaz
Yılmaz
5 Temmuz 2017 17:11
Reply to  Kombi Hocası

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.