Kartal Kombi Servisi

Soruyu Soran

İstanbul gibi en önemli yerleşim merkezlerinden birinin Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal ilçesi… İlçe genelinde firma olarak tüm mahallelere hizmetimiz bulunur. İşi uzmanına bırakan firmamız sıra dışı çözümleri, kısa süren çalışmaları ve tüketicisine verdiği değer ile bilinir. Kartal ilçesinde hizmetlerini yıllar öncesinde başlatmış olan Kartal Kombi Servisi çalışmalarına tüketici beklentisine yanıt vererek devam etmektedir.

Kartal Kombi Servisi

Neden Kartal Kombi Servisi?

Güvenilir: Gerek telefon aracılığı ile hizmet sunmakta olan çağrı merkezi personelleri ile gerekse arıza durumlarında adreslerinize gelen uzman ekibi ve profesyonel çalışmaları ile sizlere beklediğiniz güveni her zaman verir.

Kaliteli: Hizmet sektöründe arayıp da bulamadığınız kaliteyi ayağınıza kadar ulaştırır.

Tüketici Memnuniyetine Önem Verir: Çalışmalarındaki amaç her zaman için tüketiciye sorun yaşattırmamak, sorunların son bulması adına gereken hizmeti sağlayarak tüketicilerini memnun etmiş bir firma konumunda olabilmektir. 

Beklediğinizden de İyi: Hizmet alımlarında tüketicilerin çabası en iyi hizmeti alabilmenin yanı sıra en iyi firmaya da ulaşabilmektir. Firmamız da sizlere beklediğinizden de iyi hizmetler sunmaya hazırdır.

Profesyonel Ekip: Her zaman işi uzmanına bırakır. Bu alanda deneyimi yüksek, tecrübeli ve sertifikalı teknisyen ekip ile çalışarak tüketici sorunlarına kısa zaman içinde çözüm bulur.

Garantili Hizmet: Yaptığı her işin arkasında durur. Arıza durumlarında çözümleme yaparken kullanıcılarına bu sorunun yeniden yaşanılmaması adına garantiler verir. Üstelik bu garantileri hizmetlerinin en başından sonuna kadar sunar.

Kesintisiz Çalışma: Tüketicilerini düşünerek çalışmalarına haftanın 7 günü, günün ise 24 saati özel günlerde dahil olmak üzere devam eder. Hizmetlerini kesinlikle kesintiye uğratmaz.

Kesin ve Kalıcı Çözümler: Hizmetlerinde önce tüketicilerini dinler, arıza çözümlemesine geçtiğinde yaptığı çalışmalar kesin ve kalıcı şekilde sonuç bulur. Aynı sorun çözüm sonrasında bir kez daha yaşanılmaz.

Düşük Fiyatlar: Tüketicilerine değer verir, önemser… Bu sebeple de oluşan arıza durumlarında tüketicilerine maddi olarak da destek sunmak adına en cüzi rakamları çıkarır.

Bu özellikleri barındıran bir firmadan yardım almak istediğinizde Kartal Kombi Servisi her zaman sizlere en yakın yerde olacak, tek bir telefonunuz ile sorununuzu çözümlemede sizlere yardımcı olacaktır.

  • *Vaillant cihazlarınız için servis almak adına Kartal Vaillant Kombi Servisi ile,
  • *Baymak cihazlarınız için servis almak adına Kartal Baymak Kombi Servisi ile,
  • *Demirdöküm cihazlarınız için servis almak adına Kartal Demirdöküm Kombi Servisi ile,
  • *Buderus cihazlarınız için servis almak adına Kartal Buderus Kombi Servisi ile,
  • *Viessmann cihazlarınız için servis almak adına Kartal Viessmann Kombi Servisi ile,
  • *Eca cihazlarınız için servis almak adına Kartal Eca Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız markalardan bağımsız özel servistir. Özel servis olarak genel merkezle bir bağlantısı bulunmayıp yetkili servis konumunda değildir.

Cevap Veren Moderatör
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan Sarı
Orhan Sarı
16 Şubat 2017 08:23

İki dairem var farklı markalar kombi var dairelerim de. Yetkili servislerini aradım her biri için ayrı ayrı ücret ödemem gerekecekmiş. Bir tanesi diğerine bakmıyormuş. İnternette araştırırken kombi hocası sitenizi buldum. Bir servis ücreti ile ikisine de baktırdım. Gelen arkadaş da sağ olsun çok ilgilendi daha önce çağırdığım servisler gibi yüzüne bakıp gitmediler. Bu hizmeti uygun rakamlar ile halkın hizmetine sunan tüm ekibinize teşekkür ederim.

Musa Yılmaz
Musa Yılmaz
23 Nisan 2017 20:18

Sıcak su ılık olup sonra soğuyor benim kombide. Arıza ne olabilir? Kartal Esentepe Mahallesine servis hizmeti veriyor musunuz?

Mutlu Hayberk
Mutlu Hayberk
16 Ağustos 2017 13:31

Kartal kombi servisi merhaba… Benim evin kalorifer tesisatının temizlenmesi gerekli siz yapıyor musunuz?