Kombi Servisi

666 Görüntülenme
14 Yorum

Kombi Servisi hizmetlerini standart üstü kalitesi ile sürdüren bir firmadır. Sektör genelinde adından sıkça bahsettirmeyi başaran firmamız tüketicilerine memnuniyeti yaşattırma konusunda kesin garantiler sunuyor. Bu sebeple de çalışmalarını en başından sonuna kadar önemsiyor… Hizmet genelinde çalışmalarını bu denli özenmiş ve özeniyor durumda olan Kombi Hocası’na güven duyduğunuz sürece sizler de kombi sorunlarınızın yok olduğunu ya da kısa sürede çözüm bulduğunu göreceksiniz.

Neden Kombi Hocası?

Hızlı: Tüketicilerinin yaşadığı sorunların bilincinde olarak çalışmalarını hızlı ve kesin çözüm getirisi sunarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Müşterilerini hiçbir zaman bekletmez ve genelde onların uygun oldukları bir zaman dilimi arasında çalışmalarını sağlar. Müşteriyi bekletmeye son verir!

Ekonomik: Hizmet sektöründe arıza durumlarının onarımlarından tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak kullanıcısına sunar. Kullanıcı bütçesini düşünür ve ekonomik fiyatları ile tercih edilir.

Ekonomik: Hizmet sektöründe arıza durumlarının onarımlarından tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak kullanıcısına sunar. Kullanıcı bütçesini düşünür ve ekonomik fiyatları ile tercih edilir.

Güvenilir: Kombi sektöründe güven vermenin ve güven kazanmanın ne demek olduğunun bilinci ile hareket eder. Hiçbir zaman tüketicisinin güvenini boşa çıkarmaz. Güven duygusunu yaşattırana dek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam eder.

Garantili: Kombi Hocası çalışmalarının her zaman arkasında durur. Yaptığı her bir çalışmaya garanti sunar. Sorunları düzeltme konusunda yaptığı parça tamiri ve değişim gibi uygulamalara 1 yıl kadar garanti sunar. Bu garanti ile de tüketicilerini memnun etmeye devam eder.

%100 Memnuniyet: Kombi Servisi hizmeti sunmakta olan Kombi Hocası çalışmalarının başından sonuna kadar kullanıcısını memnun etmeye çalışır. Mağduriyete son vermek adına gerekli çalışmaları yapar ve müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmaları ile hizmetlerini devam ettirir. Arkasında hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmaz, yüzü gülen müşteriler bırakır.

Kesin Çözüm-Kalıcı Sonuçlar: Kombi Hocası yaptığı her bir çalışmada kesin çözümler ve kalıcı sonuçlar yaratır. Kullanıcısına aynı sorunu bir kez ya da birkaç kez daha yaşattırmaz. Bir kez sorun yaşayıp da Kombi Hocasından yardım talep etmiş olan kullanıcı yaşadığı sorunu çözümler sayesinde unutur.

Kesintisiz Hizmet: Günün hangi saatinde olursa olsun Kombi Hocası sizlere bilgi sunmaya ya da sorunlar karşısında yardımcı olmaya hazır bulunuyor. Yaşanan sorun yılın hangi günü, günün hangi saati olursa olsun teknik açıdan hem yardımları hem de gereken destekleri sunuyor.

Kampanyalar: Kombi Hocası tüketici bütçesini düşünerek kendi içinde çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar gereği de kullanıcılarının bütçesine hitap etmektedir. Oluşturulan bakım, tesisat yıkama, gaz alarm cihazı gibi çeşitli kampanyalardan günün her saatinde yararlanabiliyorsunuz.

Memnuniyet!

Kombi Hocası firması tüketicilerine sadece sorunlarında yardımcı olmaz. Merak ettiği konular hakkındaki sorularına yanıt sunar. Yanıtları alan kullanıcı her şekilde memnuniyeti yaşar! Kombi Hocası kısacası sadece tüketici memnuniyeti adına çalışır! Çalışmalarına güvenir, arkasında durur… Kullanıcı beklentisi hangi yönde ise ona göre yanıt sunar ve onları mağdur etmemek adına çaba harcar…

Teknoloji

Yenilenen teknoloji ile çalışmalarını geliştiriyor ve her zaman için de bilgisine yeni bilgiler ekliyor… Sırf kullanıcıları yaşadıkları sorunlar konusunda çaresizliği yaşamasın diye kesintisiz çalışmalar sunuyor. Bilgi almak istediğiniz konular olur düşüncesi ile çağrı merkezi ekibi ile de kesintisiz olarak huzurlarınızdaki yerini alıyor… Sorun kombi problemi ise Kombi Hocası’na güvenin…

Teknisyen Kalitesi

Kombi Hocası ekibi alanında uzman, sertifikalı, deneyim ve tecrübe sahibi teknisyen ekibi ile huzurlarınıza çıkıyor… Tüketici talebini düşünerek hareket ediyor ve yalnızca sorunları çözümlemekle kalmayıp tüketici aklını karıştıran sorulara da yanıtlar veriyor. Tüketicinin talep ettiği hizmeti sunmaya devam ederken mağduriyete kesinlikle yer vermiyor… Tüketicilerine yer aldığı her bir bölgeden hizmetlerini sunuyor, onları bekletmiyor, talep edilen zaman diliminde tüketici adresinde bulunmuş oluyor…

Kalitemiz!

‘’Kombi Servisi’nden Fazlası’’ sloganı ile huzurlarınızda yer alan Kombi Hocası beklediğiniz ve aradığınız kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar ulaştırmaya devam etmektedir… Tek bir seçim ile kusursuzluk arayanlar firmamıza ulaşabilir… Kombi Hocası bu piyasada en kaliteli hizmetleri sunar. Bu kalitesini her bir çalışmasına yansıtarak kullanıcılarını memnun ve mutlu eder. Kalitesinden ödün vermeksizin çalışmalarına kaldığı yerden devam eder ve tüketici sorunlarını da çözümlemiş olur.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ersin
Ersin
6 Aralık 2016 09:09

Sektördeki en kaliteli servis

Mustafa
Mustafa
8 Aralık 2016 16:18

Başarılar diliyorum güzel çalışmalarınızı takip ediyorum.

Selma Görkoy
Selma Görkoy
23 Şubat 2017 12:10

Sıcak su daha dün akıyordu fakat bu gün akmıyor neden anlamadım. Bunun için servis çağırmam mı lazım? Siz tarif ederseniz ben yapa bilir miyim? Şimdiden teşekkürler ilginiz için.

Serdar
Serdar
27 Nisan 2017 15:17

Merhaba servis çağıracağım ama nakit yok üzerimde. Kredi kartı ile ödeme alıyor musunuz. Birde ne kadar zaman önce aramalıyım servis için aynı gün arasam oluyor mu? Yoksa bir iki gün önceden mi kayıt oluşturmalıyım.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi
23 Eylül 2017 17:21

Kaliteli bir web sitesi, başarılar hocam.

serhat
serhat
11 Aralık 2017 21:00

MALATYA da servisiniz var mı?

muhemmet kasim
muhemmet kasim
20 Ekim 2018 15:04

Merhaba
BAYMAK cihazında bir hata kodum var (E10)
Bana yardım edebilir misin

logo

Tüm Sorular

Soru Sor

Videolu Destek

Servis Çağır

Robot
Robito
Robot
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim? Kombim Arıza Yaptı. Servis Kaydı Oluşturmak İstiyorum.
Robot
Dairenizde Gaz Var mı? Ocağı kontrol eder misiniz çalışıyor mu? Dairede gaz var, ocak çalışıyor Dairede gaz yok.
Robot
Size güzel bir haberim var! Online kayıt oluşturursanız işlem ücretinde %20 indirim sağlayacağım Tıkla %20 İndirim Kazan
Robot
O halde gaz vanalarını kontrol etmelisiniz. Gaz vanaları açık olmasına rağmen ocak yanmıyor, kombi çalışmıyorsa aşağıdaki linkten bulunduğunuz bölgenin gaz hattına ulaşabilirsiniz. Gaz Hatları
Robot
Su basıncı normal görünüyor. Arıza tekrarında kombiyi 3 kez resetlemeniz gerekir. İşlem bilgisi için; Buraya tıklayınİşlemi yaptığınızı farzediyorum. Arıza devam ediyor mu? Hayır, arıza düzeldi Evet, arıza devam ediyor.
Robot
Kombi Basıncının 1 ile 2 bar arasında olması gerekir. Basıncı yükseltmek için; Burayı Tıklayın Düşürmek için; Burayı Tıklayın
Robot
Üzgünüm ki yapabileceğiniz başka bir işlem kalmadı. Daha fazla yardım için Burayı tıklayabilirsiniz
Robot
Size güzel bir haberim var! Online kayıt oluşturursanız işlem ücretinde %20 indirim sağlayacağım Tıkla %20 İndirim Kazan
Robot
Bu çok güzel bir haber, arızanın çözümlenmesine sevindim. Sende bize yardımcı olmak istersen Buraya Tıklayarak Yıldız ve yorum atarsan sevinirim ☻