Maltepe Kombi Servisi

Soruyu Soran

Maltepe bölgesinde kombi servis hizmeti almak isteyen tüketicilerimize özel hazırlamış olduğumuz makalemizi inceleyebilirsiniz. Maltepe Kombi Servisi üstün başarıları ile bilinen ve kendine olan güveni ile huzurlarınıza çıkmaktadır. Teknik açıdan tek bir seçim ile sizlere kusursuzluğu yaşattırmakta olan firmamızı her zaman her bir sorununuzda tercih edebilirsiniz.

maltepe kombi servisi

Maltepe Kombi Servisi Tarihi

Bundan yıllar öncesinde kurulmuş olan firmamız kendine has çalışmaları, tüketicilerine verdiği değer ve çalışmalarını önemsemesi ile bilinmektedir. Yıllar süren çalışmalarında hiçbir zaman tüketicilerini zor durumda bırakmamıştır. Birkaç ekip ile başlattığı çalışmalarını başarıya ulaştırarak 7 den 70 e tüm tüketicilerinin hizmet anlamındaki ihtiyaçlarına karşılık vermiştir. Tüketici sorunları ile ilgilenmiş sorunları bir kez daha yaşanılmaz hale dönüştürerek kesin çözümler çıkarmıştır. 1994 yılında kuruluşu gerçekleştirilen firmamız hala çalışır durumda olarak huzurlarınızda yer alıyor olmanın verdiği haklı gururu yaşamaktadır.

Neden Maltepe Servisi?

-Müşterisini önemsiyor,

-Hizmetlerinde müşteri ayırımı yapmıyor,

-Yeniliklere ve gelişmelere açık bir şekilde çalışmalarına devam ediyor,

-Hizmetlerinin arkasında duruyor,

-İşini her zaman uzmanına bırakıyor,

-Çalışmalarını kesin ve kalıcı olarak sonuçlandırıyor,

-Her bir tüketicisinin yüzünü güldürecek faaliyetler sunuyor,

-Tüketicilerine beklediği güven ve kaliteyi sunuyor,

-Mağduriyeti yok ediyor yerine memnuniyeti getiriyor…

Maltepe Servisi hakkında sunulacak bilgiler bunlarla da sınırlı olmamaktadır…  Firmamız kendinden emin adımları ile hareket ederek her bir telefonu değerlendirmeye alarak tüketicilerine sorunlarında gereken yardımları sunuyor. Eğitim görmüş olan çağrı merkezi personelleri sorularınızın yanıt bulmasına yardımcı oluyor ve sırf sizler sorun yaşamayın diye elinden geleni yaparak bilgilerini konuşturuyor…

Maltepe Servisinden Memnun Kalır mıyım?

Elbette ki kalırsınız… Firmamızın amacı ve temel çalışma sebebi sizlerin memnuniyetidir. Sizleri memnun etmek her alanda yapmak istediğimiz tek amacımızdır ve tek ilkemiz durumundadır. Sizleri mağdur etmek yerine memnuniyetinize etmen olabilmek adına her zaman elimizden gelen ne ise yapmaya hazır olacağız… Tek bir seçim ile kalıcı memnuniyet arayanların adresi konumunda olan Maltepe Servisi sizlerin memnuniyetini düşünerek çalışmalarını geliştirmektedir.

  • Eca kombi kullanıcıları için servis seçeneği; Eca Maltepe Kombi Servisi
  • Ferroli kombi kullanıcıları için servis seçeneği; Ferroli Maltepe Kombi Servisi
  • Baymak kombi kullanıcıları için servis seçeneği; Baymak Maltepe Kombi Servisi
  • Vaillant kombi kullanıcıları için servis seçeneği; Vaillant Maltepe Kombi Servisi
  • Buderus kombi kullanıcıları için servis seçeneği; Buderus Maltepe Kombi Servisi
  • Demirdöküm kombi kullanıcıları için servis seçeneği; Demirdöküm Maltepe Kombi Servisi

Firmamız Maltepe bölgesinde tüm kombilere müdahale etme yetkisine sahip özel firmadır. Genel merkezden bağımsız çalışmakta olup hizmetlerinde marka model ayırdımı yapmamaktadır.

Cevap Veren Moderatör
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sezer Algı
Sezer Algı
16 Şubat 2017 08:56

Maltepe zümrütevler de yönetciliğini yaptığım 80 daireli sitemiz var toplu bakım yaptırmak istiyoruz. Kombi bakımlarını kurumsal bir firmaya yaptırmak istiyoruz. Tüm markalara bakan kurumsal kombi servisi sadece sizi bula bildim. Mail adresime fiyat teklifi yapar mısınız lütfen. Hayırlı işler.

Halis Saygın
Halis Saygın
10 Ocak 2018 12:19

Merhaba… Başıbüyük mahallesine demirdöküm kombi için hizmet veriyor musunuz. Ben öğlene kadar evde olabiliyorum öğleden önce servis istesem yollaya bilir misiniz. Cevabınızı bekliyorum uygunsa online arıza kaydı oluşturacağım. Teşekkür ederim şimdiden ilginize.

Hüseyin Ozan
Hüseyin Ozan
17 Ocak 2018 13:46

Benim kombi sürekli su eksiltiyor hocam. Ben bunun kombi içinden mi yoksa tesisattan mı olduğunu nasıl anlaya bilirim. Tesisatta kaçak var mı diye tüm tesisatı inceledim bir kaçak göremedim. Kombi basıncı düşüyor ama su yok hiç bir yerde nasıl oluyor anlayamadım. Servis mi çağırmalıyım bunun için. Birde Feyzullah mahallesi hizmet bölgenize giriyor mu?

Serkan Küçük
Serkan Küçük
29 Ocak 2018 08:52

Merhaba… Öncelikle bir kaç sorum olacak. Tesisat yıkama işlemi ne kadar zaman alıyor? Tesisat yıkama işleminde peteklerin hepsi sökülüyor mu? Ben tesisattaki suyu değiştirmek için suyu boşalttım kahve rengi çamur gibi su geldi bunun nedeni nedir? Randevu için kaç gün önceden aramam gerekli sizi? Biraz çok oldu sorularım kusura bakmayın.

Şakir Kaymak
Şakir Kaymak
8 Ağustos 2018 14:16

Vaillant kombi kullanıyorum banyodan suyu açtığım zaman bir kova su boşaltmadan sıcak su gelmiyor. Ama mutfaktan oldukça hızlı geliyor sıcak su. Bu neden oluyor hocam? Kombi mi bozuk? tesisatta mı sorun var? Kombi ile ilgili sorun varsa siz yapıyor musunuz? Küçükyalı da oturuyorum.

Hakan Aslan
Hakan Aslan
9 Ekim 2018 12:56

Sıcak su açıldığında Baymak kombi devreye girmiyor ama kalorifer konumunda çalıştırınca devreye giriyor. Bu arızayı Baymak kombiye reset atarak veya başka bir işlem ile benim çözmem mümkün mü? Varsa böyle bir işlem varsa anlatır mısınız.