Online Arıza Kaydı Oluşturana %10 İndirim

Kombi sorunları yaşayan tüketicilerimiz yaşadıkları sorunun çözümlenmesi konusunda çıkacak olan maliyeti önceden merak ederler. Hatta servis çağırmadan önce yaşanılan sorunu anlatıp bana kaça mal olur gibi sorular da sormaktadır. Çünkü kullanıcının tüm çabası masraf yüksek olur ise yok yere servis bedeli ödememektir. Fakat kombilerin garantisi dolduğu sürece her bir firma arızayı tespit etmek adına servis bedeli almak durumundadır. Kullanıcılar servis bedeli dışında çıkacak masraf konusunda da indirim istemektedir. İndirim isteyen tüketicilerimize özel hazırladığımız kampanyamız ile huzurlarınızdayız. Online Arıza Kaydı Oluşturana %10 İndirim kampanyamız hakkındaki açıklamalı bilgiler aşağıda yer almaktadır…

Online Arıza Kaydı Oluşturana %10 İndirim

Online Arıza Kaydı Nedir?

Kombi sorunlarında çağrı merkezini arayarak yardım istemek yerine site üzerinden arıza kaydı oluşturmaktır.

Online Arıza Kaydı Oluşturana %10 İndirim Kampanyasının İçeriği Nedir?

Bu indirimi sağlamamızdaki amaç sizlerin zamanını boşa harcamamaktır. Ayrıca herkesin telefonu faturalı olmamaktadır. Bazı kullanıcılarımız tl yükleyerek telefonu kullanmaktadır. Bir sorun meydana geldiğinde de servis ya da servisleri arama gibi seçeneği bulunmamaktadır. İşte özellikle de bu kullanıcılarımıza özel hazırladığımız kampanyamızdır.

Online oluşturulan kayıtlar günün 24 saatinde geçerli olmaktadır. Sadece kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Online yapılan tüm kayıtlarda indirim yapılmaktadır. Bu indirim %10 şeklindedir. Bu indirim arıza bakım onarım gibi uygulamalarda geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

İndirim şu şekilde sağlanmaktadır: sitemiz üzerinde ana sayfaya gelecek olursanız eğer online arıza kaydı oluştur ya da arıza kaydı oluştur bölümü göreceksiniz. Oradan bize sorununuzu yazabilir çözüm için yardım almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Online olarak oluşturduğunuz kayıtlar karşısında %10 indirim kazanacaksınız. Kombiniz arızalandığı zaman yardım almak adına genelde çağrı merkezi numarasını ararsınız. Çağrı merkezi ekibi kaydınızı oluşturur ve randevu aldığınız zaman dilimi arasında uzman ekibini göndererek sizlere yardımcı olunmasını sağlar. Siz bu durumda bizleri arayarak kayıt oluşturmak yerine online kayıt oluşturduğunuzda indirimden yararlanabilirsiniz.

NOT: Kampanyanın koşullarını incelediniz. Kampanya gereği yapılan tüm işlem uygulamalarından tek bir sefere mahsus indirimden yararlanabilirsiniz. Farklı zamanlarda yapılan iki ayrı uygulamada kampanya geçerli olmamaktadır. Kampanyadan bir müşterimiz yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyanın son bulması ya da değiştirilmesi gibi hakları firmamız saklı tutar.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz