Pursaklar Kombi Servisi

Soruyu Soran

Pursaklar Kombi Servisi olarak başlattığımız çalışmalarımız hızımız kesilmeden devam etmektedir. Amacımız her koşulda tüketicilerimizi mağdur etmemek ve her zaman memnuniyeti sağlayabilmektir. Bu açıdan da sürdürmekte olduğumuz her bir hizmetimizin arkasındayız ve çalışmalarımız için garantiler sunmaya devam ediyoruz. Bizler için önemli olan tüketicilerimizin mağdur olmaması her zaman memnuniyet için gerekenin yapılmasıdır. Bu açıdan da işinde uzman olan ekibimiz ile standart üstü başarılar sağlayacak hizmetlerimiz ile sizlerleyiz…

Pursaklar Kombi Servisi

Pursaklar Kombi Servisi Kimdir?

1994 tarihinde kurulmuş, özgeçmişi temiz, başarılı, uzman, kaliteli, güvenilir, işinin ehli, tüketicisini önemseyen ve değer veren, çalışmalarının arkasında duran modern bir kuruluştur. Her bir çalışmasında tek amacı tüketicilerini mağdur bırakmamaktır. Bu nedenle de sadece memnuniyet odaklı çalışmalar çıkarmaktadır. Tüketicilerine verdiği değer ve önem nedeni ile de uzmanlığına güvenmiş bugüne kadar üstesinden gelmediği sorun kalmamıştır. İşinin ehli ve uzman olan ekibi ile de hala çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Pursaklar Servisi’nden Memnun Kalır mıyım?

Elbette ki kalırsınız. Çünkü firmamız her şeyden önce sizleri memnun edebilmek adına var! Çalışmalarını sürdürmesindeki amacı sizlerin mağdur olmaması ve zor anlar yaşamamasıdır. Bu nedenle de firmamızı tercih ederek mağduriyeti yaşamayacağınızdan ve pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tek bir hizmet sunumu ile de bunu anlamak basittir.

Pursaklar Servisi’nden Tüketicilerine özel Kampanyalar!

Firmamız her zaman sizler için çalışmaktadır. Bu nedenle de tüketici bütçesine uygun çeşitli kampanyalar hazırlamıştır. Kampanyalar genelde kombi bakımları, tesisat bakımları, gaz alarm cihazları üzerine olmaktadır. Bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

→ Pursaklar bölgesindeki hizmetlerimizi ilgili markalarla bağlantılı olmadan, özel servis olarak sürdürmekteyiz. Yani firmamız yetkili servis değildir. Aşağıda belirtilen hizmetlerimizi uzman ekiplerimizle sunmaktayız.

  • Baymak Pursaklar Kombi Servisi
  • Buderus Pursaklar Kombi Servisi
  • Vaillant Pursaklar Kombi Servisi
  • Demirdöküm Pursaklar Kombi Servisi
  • Viessmann Pursaklar Kombi Servisi
  • Ferroli Pursaklar Kombi Servisi

Hizmetlerini her zaman beklediğiniz şekilde sunmaya devam etmekte olan firmamız sizlerin huzuru, memnuniyeti, konforu ve refahı için hizmetlerinde gereken ne varsa yapmaya hazırdır. Kesintisiz olarak sunulan hizmetlerimizden yararlanmak adına bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Cevap Veren Moderatör
avatar
  Subscribe  
Bildir