Servis Ücreti Almıyoruz

Soruyu Soran

Servis Ücreti Nedir?

  • Kombilerde oluşan arıza durumlarında kullanıcı isteği üzerine servis ekiplerinin arızayı tespit etmek amacı ile iş yeri ya da adrese ulaşma bedelidir.

Servis Ücreti Almıyoruz

Servis Ücreti Hangi Durumlarda Alınır?

Kombinizin garantisi yok ise yani garantisi doldu ise ve cihazınızda arıza durumu söz konusu ise tespit amacı ile çağırdığınız her bir firma sizlerden servis bedelini almak durumundadır.

Servis Ücreti Ne Kadardır?

Servis ücretleri firmasına göre değişmektedir. Firmamızda arıza tespit bedeli olarak adlandırdığımız servis ücretimiz 50 tl olmaktadır.

Servis Ücreti Almıyoruz Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Cihazınızın garantisi doldu ve bir arıza durumu ile karşı karşıya iseniz bu kampanyamız sizlere göredir. Yalnız kampanya koşullarımız da bulunmaktadır. Bu koşullar gereği kampanyamızdan tüm tüketicilerimiz yararlanamaz.

“Kampanyada koşul olarak gördüğümüz konu; 3 yıl içerisinde firmamızdan yardım almış olmanızdır.”

Bizleri arayarak daha öncesinde uzman ekibimizden sorunun çözümlenmesi konusunda yardım aldıysanız bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Sistemimizde tüm kayıtlar ve yapılan uygulamalar bulunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak adına sizlere sunduğumuz servis formunu kaybetmenizin bir anlamı olmaz. Çünkü sistemimizde önceden bir kaydınız var ise mutlaka aramalar sonucunda çıkacaktır. Arama sonrasında çıkan kayıt 3 yıl içini kapsıyor ise sizlerden arıza tespiti adına servis bedeli almıyoruz. Ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.

Kampanya bakım işlemi ile birleştirilemez. Sadece arıza tespiti için geçerli olmaktadır. Kampanyadan sadece bizlerden daha öncesinde yardım almış ve işlem yapılan adreste bulunan tüketicimiz yararlanabilir. Yani müşterimizin tavsiyesi üzerine gittiğimiz adreslerde kampanya geçerli değildir.

NOT: Kampanyamız hakkındaki değişimi ve bitiş zamanını firmamız saklı tutmaktadır. Vakit geç olmadan sizler de kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Cevap Veren Moderatör
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments