Termodinamik E2 arızası

Soruyu Soran
hakan alagöz

evimde bulunan Termodinamik marka Şofben sıcak suyu açtığımda ateşlemesindeki problemden dolayı E2 sinyali ikaz etmektedir. acaba bunun sorunu ne olabilir?

Çözüm: Merhaba Hakan bey Termodinamik markalı şofbenlerde E2 arıza kodu ateşleme sistemi sorunudur. Şofbeninize gaz geldiğinden emin olmalısınız. Bunun için önce gaz vanalarını kontrol edin. Vanalar kapalı ise açın. Vanalar açıkken de sorun devam etmekte ise servis müdahalesi gerekir. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem bulunmuyor maalesef.

Cevap Veren Moderatör
Aysun

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum - "Termodinamik E2 arızası"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
zuhal
Ziyaretçi

merhaba termodinamik kombi sıcak suda sorun yaşıyorum sürekli soğuyor uzun süre sıcak su alamıyorum 1 dk içinde su soğuyor ve tekrar ısınıyor bu konuda ne yapabilirim

Tornacı hakkı
Ziyaretçi

Termodinamik sıcak su kombisi bende de var malesef servis cihazın 14’lük olduğunu söyledi sürekli E6 arızası verdi su basıncının düşük olması ile ilgili olduğu söylendi servis çözemedi sonra 11’lik kombinin anakartını taktılar şimdi de E2 arızası veriyor rezalet bir ürün devlet lojmanda oturduğum için çıkıp gideceğim ama yerime gelen için çabalıyorum düzgün bir cihaz taktırabilmek için uğraşıyoruz sonuçta bu binalarda tüyü bitmemiş yetimin hakkı olduğu düşüncesiyle hareket ediyorum TERMODİNAMİK TEK KELİMEYLE BERBAT VE REZALET BİR MARKA HİÇ KİMSEYE TAVSİYE ETMEM

Ömer
Ziyaretçi
Az önce o meshur Termodinamik E2 arızasını çözdüm. Bir kaç ay önce sıcak suyu açtığımda şofben yanıyor, sıcak su geliyor ama bir kaç saniye sonra sofben sönüyordu. Suyu kapat aç, kapat aç kafasına göre bir süre sonra düzeliyordu. Yetkili servisi çağırdık geldi cihazın ayarlarına girdi ‘Bunun ayarları değişmiş’ dedi. Ben de elektrik kesintisi oldu ondan olmuş olabilir dedim. Ayarladı bi şeyler. Tabii bu arada aç kapa aç kapa düzeldi şofben. 50 tl istedi. Pazarlıksız verdim parayı eline sağlık deyip gönderdim (ben de tamirci çıraklığı yaptığım için ustanın emeğine pazarlık etmeyi doğru bulmam). Tabii ki ayarlardan değilmiş bir süre sonra açınca… Devamını Oku »