Tesisat Temizliği Yaptırana Kombi Bakımı Ücretsiz

Soruyu Soran

Tesisat Temizliği Nedir ve Nasıl Yapılmaktadır?

Tesisat temizliği dediğimiz uygulama; daire veya iş yerinizde yer alan peteklerin temizlenmesi uygulamasıdır.

Tesisat Temizliği Yaptırana Kombi Bakımı Ücretsiz

Tesisat Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Bu işlem için özel makine ve kimyasal ilaç kullanımı sağlanır. Dairede yer alan petek adedine ve petek boyutuna bağlı olarak kullanılacak olan kimyasal ilacın miktarı ayarlanır. Makine sisteme bağlanır ve yıkama işlemine geçilir. (genelde 6-7 petek olan daireleri göz önünde bulunduracak olursak eğer) 3 petek vanası açılır geri kalan petek vanaları kapatılır. Bu şekilde yıkama uygulaması yaklaşık 40 dakikayı bulur. Uygulama sonrasında geri kalan kapalı petek vanaları açılır açık olanlar kapatılır. Yaklaşık 40 dakika kadar bu peteklerin de yıkanması sağlanır. Yıkama uygulaması bittikten sonra kimyasal ilaç tesisattan ayrıştırılsın diye özel kimyasal ilaç ayrıştırıcı tozlar ile yeniden bir yıkama işlemi uygulanır. Bu uygulama da 20 dakika bulur. İşlemin ardından peteklerdeki hava kontrol edilir hava var ise havası alınır. Gerekli görülür ise reglaj ayarı yapılır. Kombi altındaki kalorifer filtresinin temizliği yapılır. Cihaz petek konumunda çalıştırılır tüm petekler ısıtılır ve çalışır durumda kullanıcıya teslim edilir.

Kombi Bakımı Nedir ve Neler Yapılmaktadır?

Kombilerin temizlenmesi ve genel arıza kontrolünden geçirilmesi uygulamasına bakım denmektedir.

Uygulama esnasında yapılanlar; Kombinin suyu alınır. Ardından genleşme tankının havasına bakılır. Hava az olduğunda hava basılır. Kombideki üç yollu vana temizlenir. Fan temizliği yapılır. Brülör ile yanma haznesi temizlenir. Gerekli ise gaz ayarı yapılır. İyonizasyon ateşleme elektrotları kontrolden geçirilir. Kalorifer filtresi tıkalı ise temizlenir. Cihazda sorun var ise kullanıcı karşılaşabileceği ya da kısa sürede yaşanabilecek arızalar konusunda bilgilendirilir. Kombiye ihtiyacı olan su eklenir ve cihaz çalışır durumda kullanıcıya teslim edilir.

Tesisat Temizliği Yaptırana Kombi Bakımı Ücretsiz Kampanyasının İçeriği Nedir?

Bilindiği üzere kombi evlerimizin ve iş yerlerimizin olmasa olmaz cihazlarındandır. Bakımlarını genelde ihmal ederiz ya da yaptıracak bütçeye çoğu kez sahip olamayız. Bu kampanyamızda sizlere bütçeniz açısından ve iyi sonuç almanız açısından yardımcı olmaya çalıştık. Kampanya gereği;

Kombi bakımını daha öncesinde yaptırmış olup petek temizliği yaptırmak isteyen tüm tüketicilerimize %30 oranında indirim yapıyoruz. Kombi bakımı yapılmadı ise ve her iki uygulamaya da ihtiyacınız var ise; kampanyamız gereği petek temizliği yaptıran tüm tüketicilerimize 100 tl değerinde olan kombi bakımını ücret almadan yapıyoruz. Yani hediye ediyoruz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak adına yapmanız gereken çağrı merkezimize ulaşmaktır. Ekibimiz sizlerin de uygun olduğu bir zaman dilimine randevu kaydınızı oluşturur ve ekibimiz o gün adresinizde bulunarak işlemleri eksiksiz şekilde yapar. Uygulamalarımız alanında uzman teknisyenlerimizce yapılmaktadır.

NOT: Tesisat Temizliği Yaptırana Kombi Bakımı Ücretsiz kampanyamız her dönem için değil belirli dönemlerde geçerli olmaktadır. Net bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kampanya hakkındaki değişiklikleri ve kampanyanın sonlandırılması gibi bilgileri firmamız saklı tutar.

Cevap Veren Moderatör

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir