Toplu Kombi Bakımı

Soruyu Soran

Kombi Bakımı Nedir?

Kombilere senede bir defa uzmanı tarafından yapılması gereken temizlik ve genel kontrol işlemidir.

Toplu Kombi Bakımı

Toplu Kombi Bakımı’nda İndirim Kampanyası Nedir?

Birden çok kombiye bakım yapıldığında uygulanılan bir kampanyamızdır. Firmamız bünyesinde geçerli olmaktadır. Ve işlemler alanında uzman teknisyen tarafından yapılmaktadır.

Toplu Kombi Bakımı’nda İndirim Kampanyasının Koşulları Nelerdir?

  • 3 ten çok kombi olması gerekmektedir. Bir kombi bakımı yapıldığında kampanya geçerli olmamaktadır.
  • Kombilerin garantisinin olmaması gerekmektedir. Garantili kombiler bakım sözleşmesi olduğundan yetkili bayiliklerden bakım konusunda yardım alınmalıdır.
  • Kombilerin aynı binada olması gerekmektedir. Ayrı binalarda yapılan bakımlarda kampanya geçerli olmamaktadır.
  • Kombilerin aynı marka modelde olması şart değildir. Her marka model kombilerin bakımlarında geçerlidir.
  • Kampanyaya cihaz arızalarını onarmak dahil değildir. Kombi eğer arızalı ise parçaların tespiti ücretsiz yapılmaktadır. Fakat onarım ya da değişim uygulaması adına parçaya göre fiyat sunulur. Kullanıcı talep ederse eğer uygulama farklı ücrete tabi tutularak yapılabilir.

Toplu Kombi Bakım Kampanyasında İndirim Neye Göre Yapılır?

En az 3 kombi bakımı yapıldığında kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bu kampanyamızda

3 kombiden 10 kombiye kadar olan bakımlarda %30 indirim. 10 kombiden 50 kombiye kadar olan bakımlarda %35 indirim. 50 kombi üzerinde olan bakımlarda ise %40 oranında indirimden yararlanabilirsiniz.

Toplu Kombi Bakımı’nda İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Binada bulunan kat sakinlerini toplu kombi bakımlarında indirim olduğuna ikna ederek yararlanabilirsiniz. Bu durumda kat sakinleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Birden çok kombilere bakım yapıldığında ne tür indirim hakkı kazanacağınızı anlatmalısınız. Yönetici iseniz yine kat sakinleri ile irtibat halinde olabilirsiniz.

NOT: İşlemler eksiksiz olarak alanında uzman tekniker ve teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Uygulama kombi sayısına göre aynı gün içerisinde ya da maksimum bir gün sonrasında yapılmaktadır. Kampanya koşulları net olarak yazımızda sunulmuştur. Kampanya hakkında yapılan değişiklikler, yenilikler ya da kampanyanın sonlandırılması gibi koşulları firmamız saklı tutmaktadır.

Cevap Veren Moderatör

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir