Vaillant Servis

Soruyu Soran

Vaillant kombi kullanıcılarının yoğunlukta olduğu ülkemizde yaşanan arıza durumlarında kullanıcı talebi her zaman için en iyi servis yönündedir. Bu anlamda hizmet sunmakta olan onlarca firma arasında en iyisini bulmak zordur. Sizlere hizmet anlamında yardımcı olmaya çalışan özel Vaillant Servis yıllardır huzurlarınızdadır. Sizlerin sorunlarında her zaman gereken ilgi ve alaka ile çözüm seçenekleri sunmakta olup teknik olarak da sorunların son bulması adına elinden gelenin en fazlasını yapmaktadır. Siz değerli tüketicilerine en başta layık olmaya çalışan firmamız genel merkezden bağımsız çalışmakta olan özel servistir.

Vaillant Servisi

Çalışmalarının her birinde tüketicisini mağdur etmemiş memnuniyete yönelik performans sergilemiştir. Bu anlamda da tüketicileri tarafından beğenilerek en önemlisi de güven duyularak tercih edilmiştir ve hala da tercihlerde ilk sırada gelmeye devam etmektedir. Kısa sürede yapılan önemli çalışmalarda özellikle de başarılı çalışmalarda adından bahsettiriyor olmak da Vaillant Servis’in ayrıcalıkların dandır. Sizler de Vaillant kombi sorunu yaşamakta iseniz ya da cihazınızın bakımını da yaptırabileceğiniz firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Arızasında Servis Öncesi Yapılması Gerekenler

Vaillant’ın Tarihçesi;

Johann Vaillant tarafından Almanya’da kurulmuştur. Kuruluş yeri Remscheid Almanya’dır.

1874 ► Johann Vaillant kendi bakır dövme ve pompa üretimi yapacağı atölyeyi kurmuştur.

1894 ► Kapalı sistem gazlı sıcak su ısıtıcısını piyasaya çıkarmıştır. Bu durumda kapalı boru içinden su geleceği için insanlar zararlı gazla temas ermeyecek ve gaz alevi sayesinde ısıtma ihtiyaçlarına yanıt bulacaktır. Ki bu durum banyoda devrim demektir.

1899 ► Pazar günü dergileri karıştıran Johann Vaillant yumurtadan çıkmakta olan tavşan resmini görür. Bu nedenle de kendi markası haline getirmek ister ve kullanmaya başlar.

1905 ► Duvar tipi sıcak su cihazı (şofben) üretmiştir.

1924 ► Merkezi ısıtma kazanı ve buna bağlı sistem ile ilk defa birçok radyatör, tek bir merkezi ısıtıcı sayesinde ısınılmıştır. Bu da ilkler arasında gelir.

1995 ► Geliştirmiş olduğu duvar tipi kazanı üretime aynı zamanda piyasaya sunmuştur.

1997 ► Termal güneş enerjisi sistemleri piyasaya sunulmuştur.

2001 ► Grup adı alınmıştır.

Vaillant Türkiye 1992 tarihinin Kasım ayında tamamen yabancı sermaye katkısı ile kurulmuştur. Vaillant Servis bölge müdürlükleri İstanbul Merkez, İzmir, Ankara ve Adana’dadır.

Vaillant Grup hali hazırda %100 hissesi kuruluşunu yapan aileye ait olan bir şirket olmaktadır.

Cevap Veren Moderatör
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kadir Topçu
18 Şubat 2017 10:15

Yetkili servisler çok fahiş fiyatlar istiyor özel servislerinde sizin gibi kurumsal çalışanını bulmak zor. İlk denememiz sizinle başarılı geçti kaliteden ödün vermeden devam ederseniz sanıyorum ileride özel servisler içinde uzak ara lider olursunuz.