Viessmann Servisi

Soruyu Soran

Viessmann kombilerinizin arıza durumlarını sorun etmek yerine kesin çözüm alabileceğiniz özel Viessmann Servisi ni arayabilirsiniz. Firmamız genel merkezle bağlantılı olmayarak çalışmakta olan özel servistir. Teknik olarak yaptığımız her bir çalışmanın arkasında duruyoruz. Sürekli gelişmekte olan teknolojiyi de yakından takip ettiğimizi belirtebiliriz. Çünkü amacımız kullanıcılarımızın karşısına her zaman gelişmekte olan bir firma olarak çıkabilmektir. Bu nedenle de çalışmalarımızı her zaman uzmanına bırakıyoruz ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı oluyoruz. Sorunlarınız kesin anlamda çözüm buluyor ve sizler de beklediğiniz hizmeti almış oluyorsunuz.

Viessmann Servisi

Viessmann kombinizde meydana gelen arıza durumlarına bulunduğunuz yerden müdahale ediyoruz. Sorunlarınız uzman ekibimizin tarafından tespit edilip çözüm sağlandıktan sonra sizlere yapılan işlemler neticesinde garantiler sunulur. Sizler de bir kez ya da birkaç kez daha sorun yaşamak zorunda kalmazsınız. Çünkü sorununuz beklediğiniz şekilde çözümlenmiş olur. Siz değerli tüketicilerimiz de hem beklediğiniz hizmeti almış olursunuz hem de amacınıza ulaşarak memnuniyeti yaşamış olursunuz. özel Viessmann Servisi olarak huzurlarınıza çıkan firmamıza güven duyarsanız sorunlarınızda bizleri ararsanız her zaman beklediğiniz hizmeti alırsınız. Bu konuda sizlere istediğiniz ve aradığınız güveni sunmaya devam ederek çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyor olmanın verdiği onur içerisindeyiz…

Viessmann Kombi Arızasında Yapılması Gerekenler

Viessmann’ın Tarihçesi;

1917 yılında kurulmuştur. Prof. Dr. Martin Viessmann’ın 3.kuşak temsilcisi olarak yönetilmekte olduğu bir firmadır. 11 ülkede üretim şirketi bulunmaktadır. 74 ülkede satış şirketleri vardır. Toplam cironun %56 sı Almanya dışında yer alan satışlara aittir. Viessmann bir aile şirketidir.

Uzun yıllardan bu yana zararlı madde emisyonu düşük ve enerji tasarrufunu yüksek oranda sağlamakta olan sıvı ve gaz yakıtlı sistemlerle, katı yakıtlı ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, ısı pompaları gibi ürünleri ile bilinmektedir.

Viessmann 1994 yılında çalışmalarına %100 Alman sermayesi ile başlamıştır. Şirketin merkezi Ümraniye’dir. Birçok bölgede de bölge müdürlükleri yer almaktadır.

Viessmann sadece kombi çeşitleri üretmemektedir. Klima gibi cihazları da üretmektedir.

Alman mühendisliği yenilikçi teknolojisi ve ödüllü tasarımlarıyla ısıtma sektörünün öncülerinden olan Viessmann güvencesi ile üretilmekte olan Vitoclima Viessmann Türkiye’nin klima alanında sahip olduğu deneyim ile piyasaya ve pazara sunulmuştur.

Cevap Veren Moderatör
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments