Vitopend 100 su doldurma

Soruyu Soran
Hasan AYDIN

Kullanım kılavuzu ve internette her yere baktım ama bu kombinin su doldurma vanasını bir türlü bulamadım. Daha önce oturduğum evlerdeki kombilerde çok bariz görülür bir vana vardı. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Cevap: Merhaba Hasan bey… Viessmann Vitopend 100 model kombilerin ekranlı ve ledli olan çeşitleri vardır. Ekranlı kombilerde doldurma musluğu sağ alt tarafta genelde iki boru arasında siyah uzun çubuk şeklinde bir parçadır. Ledli olan kombilerde ise doldurma musluğu genelde sol alt kısımda siyah renkte sağa sola çevrilebilir vana şeklinde bir parçadır. Yeniden kontrol edin. Bulamazsanız eğer parça kırılmış olabilir.

Cevap Veren Moderatör
Aysun
avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kombi HocasıahmetCengizMustafa kerpiçSedat Öztürk Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Berke
Ziyaretçi
Berke

Ben de aradim bulamamistim sayenizde buldum. Ince uzun cubuk seklinde kombimdeki doldurma muslugu. Su basma islemini yaptim ama sanki parca kirilcak gibi. Bana mi oyle geldi anlamadim.

Sedat Öztürk
Ziyaretçi
Sedat Öztürk

Allah sizden razı olsun. Gece gece bi sürü google üzerinden baktım bulamadım. kullanma kılavuzunda bile yazmıyor. ama ledlilerde solda deyince denedim. Basınç yükseldi. Kombi kullanmamıştık daha önce. Teşekkür ederim.

Mustafa kerpiç
Ziyaretçi
Mustafa kerpiç

Merhaba şu alma musluğu nu bulamadım letsisiz konbi kırılmış ise nerden anlarım

Cengiz
Ziyaretçi
Cengiz

Hayırlı akşamlar benimde sorum olacak wiessman vitopend 100 Luk f5 arızası veriyor nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

ahmet
Ziyaretçi
ahmet

meraba maymak maxi kombım var yanıyor ama 10 sn sonra gazı kapıyor neden ve sanıye sonra tekrar yakıyor yıne kesiyor