Ankara Kombi Servisi

240 Görüntülenme
4 Yorum

Başkentimiz Ankara’da hizmet sunmaya başlayan Ankara Kombi Servisi çalışmalarında her bir müşterisini önemser. En yeni teknik uygulamaları sağlar ve kendini geliştirmeye devam eder. Gelişime ve değişime açık olan firmamız her bir tüketicisinin gözünde “En iyi Kombi Servisi” konumunda olmaya çalışır. Bu sebeple de elinden gelenin en fazlasını yaparak kullanıcılarını sorunları ile zor durumda bırakmamaya çalışır. Teknik olarak memnuniyet adına gereken ne ise yapar. Kusursuz en iyi hizmet için bizi aramaya devam edin.

Ankara Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

Akyurt
Sincan
Keçiören
Etimesgut
Çankaya
Elmadağ
Yeni Mahalle
Mamak
Çubuk
Kazan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar

Ankara ilinde ikamet edip de kombi sorunu yaşamakta olan her bir kombi kullanıcısı yaşadığı sorunların tümünde firmamızı arayabilir, çözüm için yardım talebinde bulunabilir. Firma olarak Ankara ilinin hemen her ilçesinde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz alanında uzman ekiplerimizce yapılmakta olup her biri güvencemiz ve garantimiz altındadır.

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi’nin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

  • Kombi Arızalarının Onarılması

Kombilerinizde meydana gelen; sıcak su, ses yapma, su akıtma, petekleri ısıtmama, petekleri az ısıtma, basınç düşme, basınç yükselme gibi önemli arızalarında onarım işlemlerini konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz ile yapmaktayız. Tüm kombi sorunlarında kesin çözüm adına firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimizce yaptığımız parça değişimi veya tamir işlemleri 1 yıl garantimiz altındadır.

  • Kombi Bakımları

Kullanmakta olduğunuz kombinin performans açısından daha iyi olması, sürekli sorun çıkarmaması, uzun ömürlü olması ve kışa sorunsuz giriş amacı ile yaptırmanız gereken periyodik bakımları uzman ekibimiz ile eksiksiz olarak yapmaktayız. Kombilerinizin yılda bir kez gereksinimi olan bakımlarda firmamızı aramayı ihmal etmeyin. Sizlere bu konuda tam donanımlı olarak yardımcı olmaya hazır bulunan ekibimiz ile huzurlarınızdayız.

  • Tesisatın Temizlenmesi

Kış dönemine girildiğinde çoğu kombi kullanıcısının yaşadığı sorunlar hemen hemen aynı olmaktadır. Kullanıcıların geneli iyi şekilde ısınamamaktan ve beklediği randımanı alamamaktan şikayet eder. Bu durumun en önemli sebebi tesisatın uzun süredir bakım yaptırılmadan kullanılıyor olmasıdır. Tesisatın düzenli şekilde bakımı yapılsa kullanıcı olarak ısınamama ya da az ısınma gibi sorunları yaşamazsınız. Bu uygulama için uzman yardımı almak da şarttır. Bizler de Ankara Kombi Servisi olarak sizlere tesisatın temizlenmesi konusunda uzman ekibimiz ile yardımcı olmaktayız. Tesisatınızın 3 yılda bir ihtiyacı olan bakımlarını mutlaka yaptırın ve bunun için de bizleri aramaya devam edin.

Ankara Kombi Servis olarak huzurlarınızda olma amacımız sizlerin hizmet konusundaki beklentilerinize karşılık verebilmektir. Bu açıdan da tüm kombi sorunlarınızda ya da cihazınızın ihtiyacı olan uygulamalarda bizleri aramayı ihmal etmeyin.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Suat Kaya
Suat Kaya
1 Ağustos 2017 15:16

Ben Çankaya da oturuyorum buraya hizmet veriyor musunuz? Birde kombi bakımı yapılırken kombi baca temizliği de yapılıyor mu?

murat ÖZKÖK
murat ÖZKÖK
8 Ekim 2018 08:25

Pursaklar da oturuyorum. Falke Kombime bakım yaptırmak istiyorum. Telefon ile irtibata geçip bilgilendirme yapabilirmisiniz.

logo

Tüm Sorular

Soru Sor

Videolu Destek

Servis Çağır

Robot
Robito
Robot
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim? Kombim Arıza Yaptı. Servis Kaydı Oluşturmak İstiyorum.
Robot
Dairenizde Gaz Var mı? Ocağı kontrol eder misiniz çalışıyor mu? Dairede gaz var, ocak çalışıyor Dairede gaz yok.
Robot
Size güzel bir haberim var! Online kayıt oluşturursanız işlem ücretinde %20 indirim sağlayacağım Tıkla %20 İndirim Kazan
Robot
O halde gaz vanalarını kontrol etmelisiniz. Gaz vanaları açık olmasına rağmen ocak yanmıyor, kombi çalışmıyorsa aşağıdaki linkten bulunduğunuz bölgenin gaz hattına ulaşabilirsiniz. Gaz Hatları
Robot
Su basıncı normal görünüyor. Arıza tekrarında kombiyi 3 kez resetlemeniz gerekir. İşlem bilgisi için; Buraya tıklayınİşlemi yaptığınızı farzediyorum. Arıza devam ediyor mu? Hayır, arıza düzeldi Evet, arıza devam ediyor.
Robot
Kombi Basıncının 1 ile 2 bar arasında olması gerekir. Basıncı yükseltmek için; Burayı Tıklayın Düşürmek için; Burayı Tıklayın
Robot
Üzgünüm ki yapabileceğiniz başka bir işlem kalmadı. Daha fazla yardım için Burayı tıklayabilirsiniz
Robot
Size güzel bir haberim var! Online kayıt oluşturursanız işlem ücretinde %20 indirim sağlayacağım Tıkla %20 İndirim Kazan
Robot
Bu çok güzel bir haber, arızanın çözümlenmesine sevindim. Sende bize yardımcı olmak istersen Buraya Tıklayarak Yıldız ve yorum atarsan sevinirim ☻